Marta

Marta


45% korpo, 40% podstawowe potrzeby życiowe, reszta to podróże wirtualne i realne oraz ich planowanie. Z racji proporcji, raczej turystka niż prawdziwa podróżniczka, ale w tym temacie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Średniobudżetowa backpackerka, czasem rezerwująca z wyprzedzeniem, czasem jadąca w ciemno. Kiedy nie w pracy i nie w drodze, zatopiona w reportażach lub filmach dokumentalnych. Według współtowarzyszy podróży: niereformowalna kierowniczka kuli ziemskiej.


 

Gosia

Gosia


Wierzy, że trawa po drugiej stronie płotu jest zawsze bardziej zielona, więc stara się to sprawdzać, kiedy tylko może. Kocha dalekie podróże, ale doskonale czuje się też w Lizbonie czy na agro z psem. Na co dzień spokojna kinomanka, wielbicielka książek historycznych i etnicznej muzyki. Na wyjazdach nie odpuszcza żadnego ciekawego zabytku i dokarmia wszystkie bezdomne kundle. Według współtowarzyszy podróży: kiedy trzeba coś zdecydować zawsze wybierze obie opcje jednocześnie…


 

Michał

Michał


Miłośnik pełnego talerza i warzyw wszelkiej maści. Człowiek któremu żaden budzik nie przeszkadza we śnie. Bagaż to mix ładowarek, kabli i innych „niezbędników”. Tester limitów narzucanych przez linie lotnicze oraz możliwości swoich ramion i pleców. Zewsząd do własnej lodówki przywozi smak wyprawy. Jedyne zagrożenie jakiego obawia się to zapełnione karty pamięci. Zdaniem współtowarzyszy podróży: w porę potrafi ugasić nadchodzące objawy malkontenctwa chmielowymi środkami prewencyjnymi.


 

Krzysztof

Krzysztof


Dawniej domator i fan all-inclusive, teraz nie wyobraża sobie stacjonarnych wakacji. Poszukujący fotograf, skanujący świat oczami zawodowego grafika. Jego projekty fotograficzne są opowieścią o odwiedzanych miejscach i ich mieszkańcach. Miłośnik jednośladów, kreskówek i Klosa. Na wyjazdach wyznający zasadę „koniec języka za przewodnika”. Łatwy do rozpoznania styl agenta – okulary zawsze na nosie, słuchawki zawsze w uszach. Według współtowarzyszy podróży: w porę nienakarmiony bywa agresywny.